SMS SERVİSLERİ

SMS

Turkcell altyapı sistemini kullandığımız ve farklı alanlarda birden çok kitleye aynı anda SMS (Kısa Mesaj) gönderilmesini sağlayabildiğimiz bir hizmettir.

Ulaşmak istenilen kitle belirlendikten sonra tek bir tıkla gönderim yapabilir otomatik olarak duyurunuzu, kampanyalarınızı, reklam tanıtımlarınızı paylaşabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişiye ulaşım sağlar. Hızlı olmanın avantajından faydalandırır. Saniyeler içinde 100.000‘lerce kişiye ulaşma hızına sahiptir. Maliyet avantajı sağlar. Yüksek ulaşım oranı ile kullanıcılarınıza her zaman ve her yerde ulaşmanızı sağlar. İleri bir tarihte ve tüm dillerde gönderim yapılabilir. Kişiye özel uygulaması sayesinde istenirse her müşteriye kendi isimleriyle de ya da istenilen tarihte de gönderilebilir.

HEDEFLİ LOKASYON

İzinli Veri Tabanında bulunan kullanıcılar daha önceden belirlenmiş lokasyona ya da civarına geldiğinde kullanıcılara reklam-davet-tanıtım-bilgilendirme yapılmasıdır. Kullanıcılara tam yerinde ve tam zamanında iletişime geçme şansı tanıyan bir özelliktir.

Hedef kitledeki kullanıcı lokasyonda bulunduğunda firmanın tercihine göre SMS (metin bazlı gönderim), MMS, Video (görsel bazlı gönderim) veya IVR (ses bazlı gönderim) ile reklam gönderimi yapılır. Veri tabanındaki kullanıcılara markanın tanıtım metni ile doğru hedef kitleye doğru zamanda, doğru lokasyonda SMS veya IVR ile ulaşılabilir.